Яка буде зима 2024 року: перший прогноз на 3 місяці

Яка буде зима 2024 року: перший прогноз на 3 місяці

Зима 2024 року може бути доволі схожою на попередню. Принаймні на це вказує перший більш розширений прогноз погоди, який наявний в мережі. Розповідаємо в загальному, яка буде зима 2024.

Наступив період, коли українці активно цікавляться прогнозом погоди на зиму. Це показує сервіс Google Trends. За останні кілька днів стрімко набирають популярність відразу кілька запитів цієї тематики:

  • яка буде зима 2024,
  • зима 2024 в Україні,
  • погода на грудень, січень та лютий в Україні.

У цій публікації ми намагатимемось дати відповідь на ці та інші запитання.

Цілком можливо, що погода взимку може бути ще комфортнішою, ніж минулого року. Звісно, будуть і періоди похолодання, і снігопади, але довготривалих стійких морозів поки не видно. Часом замість снігу, у зв’язку з плюсовою температурою, будуть йди дощі або ж мокрий сніг.

Такий загальний прогноз погоди опубліковано на сайті довгострокових прогнозів Wisemeteo. Також на ньому зазначається, що загальна кількість днів з опадами буде суттєво меншою, ящо порівнювати із сезоном 2022-2023 років.

Яка буде зима 2024 року в Україні
Зима 2024 в Україні

Яка буде зима 2024 в Україні

  • Погода на грудень 2023 року – похолодання у перші дні місяця, але загалом грудень буде доволі теплий. Зимно буде орієнтовно до 10 числа, коли нічні позначки опустяться до -6 … -8 ℃. Опадів буде обмаль. Новий рік 2024, скоріш за все, буде з плюсовими значеннями вдень та мінімальними морозами вночі.
  • Погода на січень 2024 року – поки виходить так, що січень буде ще теплішим за грудень. Адже середня температура, згідно з даними Wisemeteo, складе нуль градусів. Але будуть і періоди доволі сильних похолодань, та всі вони короткострокові.
  • Погода на лютий 2024 року – це єдиний місяць зими, де буде дійсно холодно. Принаймні на це вказують попередні прогнози.

Звісно, вся наведена вище інформація буде уточнюватись та доповнюватись.

До речі, календар на 2024 рік зі всіма святами та державними вихідними вже опублікований на сайті. Також доступний для перегляду календар церковних свят на 2024 рік. Тут є багато змін, адже церква перейшла на новоюліанський календар.

Advertisements