Все про Новий рік 2022: рік якої тварини, як зустрічати

Все про Новий рік 2022: рік якої тварини, як зустрічати

У даній статті розповідаємо все про Новий рік 2022: рік якої тварини за східним гороскопом, як підготуватись до зустрічі, що нас чекає у 2022 році та багато іншого.

2022 рік – рік якої тварини?

2022-го ми житимемо під знаком Тигра. А точніше – Блакитного (по-іншому – Синього чи Чорного) Водяного Тигра. Він прийде на зміну Білому Металевому Бику, який був господарем 2021 року.

До речі, східний календар відрізняється від григоріанського (за яким ми звикли жити), тож рік Тигра настане не 1 січня, а місяцем пізніше. Дата китайського Нового року – плаваюча, 2022 року її відзначатимуть 1 лютого. Ось тоді Блакитний Водяний Тигр і вступить у свої права.

Який він символ 2022 року?

Тигр у східній культурі – норовливий звір. Головною його якістю вважається допитливість: Тигр не відчуває страху і завжди готовий відкриватись новому. У Китаї тварина уособлює силу, щедрість і справедливість. Крім того, йому притаманні запальність та агресія.

Але стихією 2022 стане вода, яка повинна стримувати гарячий запал Тигра. На сході цю стихію вважають двоїстою: у посуху вона є благом, а під час шторму – страшною руйнівною силою. Тому в Китаї вірять, що потрібно вміти передчувати характер води і вчасно підлаштовуватися під неї.

Що на нас чекає наступного року?

Тигр не любить сидіти на одному місці та постійно змінює обстановку. Ось і астрологи пророкують нам у 2022 році великі зміни у всіх сферах життя. Головне, впевнені фахівці, не триматися за старе та бути відкритим до всього нового. Найбільш успішними наступного року стануть ті, хто виявить гнучкість і зможе, якщо потрібно, відмовитися від звичного способу життя.

Тим же, хто звик до тихого та спокійного життя, доведеться несолодко. Якщо вірити гороскопу, жити розмірено Чорний Тигр не дасть нікому. Зміни, які чекають на нас 2022-го, можуть визначити наше майбутнє на довгі роки вперед, стверджують астрологи. На нас чекає яскравий та енергійний час. Причому вир подій може запросто збити вас зі шляху: астрологи радять не кидати справи на півдорозі, якою б важкою ситуація не була. Доведіть почате до кінця, і Тигр нагородить вас.

Як підготуватись до зустрічі року Тигра?

На думку астрологів, дуже важливо правильно прикрасити своє житло. Фахівці рекомендують уникати яскравих кольорів: червоного та оранжевого. Навпаки, інтер’єр повинен вийти затишним і заспокійливим. Ідеальна кольорова гама – поєднання білого та золотого. По суті, тигр – це велика кішка. А вони, як відомо, люблять полежати та поніжитися у комфорті. Тому буде чудово, якщо у вашій кімнаті будуть м’які пледи, покривала та декоративні подушки – все це допоможе задобрити норовливого звіра. У природному середовищі проживання тигрів дуже багато рослинності. Тому буде чудово, якщо ви “озелените” і своє житло напередодні Нового року. Лише пам’ятайте: штучні рослини – не варіант. Краще поставте в кімнаті живі квіти та чагарники. Тигра це дуже потішить.

Подарунки близьким не обов’язково повинні бути дорогими. Головне, запевняють астрологи, щоб вони тішили душу. Так що чудово підійдуть парфумерія, книги, картини, гарна білизна або якийсь класний набір для хобі. Загалом, якщо ваш подарунок буде не дуже практичним, але душевним, Чорному Тигру це сподобається.

А як правильно його відзначати?

Новий рік 2022 можна зустрічати як удома, так і в гостях. Але компанія, попереджають астрологи, не має бути надто великою. Пишних збіговиськ Тигр не любить. Краще обійтися тісним та затишним колом найближчих людей.

Накривати стіл, зустрічаючи рік Тигра, також потрібно правильно. Що-що, а поїсти цей звір любить.

Серветки та скатертини бажано підібрати із поєднанням білого та золотого.

На святковому столі обов’язково має бути м’ясо, адже наш покровитель – хижак. Що більше м’ясних страв, то краще.

Хоча і від зелені теж не можна відмовлятися – нею краще ефектно прикрасити їжу. Ну і, звичайно, на столі мають бути фрукти: хурма, апельсини та мандарини. Тоді господар 2022 року залишиться задоволеним.

Як залучити успіх у рік Синього Тигра?

Краще завести собі талісман – фігурку тигра. А щоб удачі було більше, виріб має бути виконаний із прозорого, схожого на воду матеріалу – скла або кришталю. Бажано, щоб ваш талісман завжди був під рукою, тому краще носити його як брошку чи брелок.

Пам’ятайте, у Новому році талісман найкраще змінити. Тому будьте готові позбавитися тих дрібничок, які купували в минулому. Тигр звик бути головним, і суперники йому не потрібні. В іншому випадку удачі вам не бачити.

Раніше видання розповідало, яка країна на планеті першою зустрічає Новий рік.

Також читайте, якою буде погода на грудень 2021 року та на Новий 2022 рік.

Advertisements