Відпочинок на Світязі: ціни 2021 року на проживання

Відпочинок на Світязі: ціни 2021 року на проживання

Шацькі озера та, зокрема, озеро Світязь – перлина України. Неймовірна природа, чисте повітря та дзеркально чиста вода – все це робить відпочинок на Світязі казковим.

Для початку розповімо деякі цікавинки. Озеро Світязь – найглибше озеро України (середня глибина – 7,2 метра, максимальна – понад 58 метрів). Воно входить до групи Шацьких озер. Однією із приємних особливостей є його плавне збільшення глибини від берега до центру, тобто, воно дуже зручне для купання та відпочинку з дітьми (Увага! Не по всьому периметру спостерігається плавність заглиблення. Купатись можна тільки у спеціально відведених місцях).

Влітку вода прогрівається до близько 20 градусів.

Який відпочинок на Світязі можливий? Звісно ж, це купання в знаменитому озері. Якщо цього замало, то у тутешніх базах відпочинку є можливість відвідати гірки різної складності, надувні ігрові комплекси, батути. А ще, що особливо рекомендують, – взяти напрокат катамаран або човен і поплавати по озеру. Навколишні пейзажі є дивовижними. Про чарівні сходи та заходи сонця тут складають легенди, а місцеві фотографи радують неймовірними світлинами природного явища.

Схід сонця над озером Світязь / Фото – Юрій Вишківський

Деякі бази пропонують навіть поплавати з аквалангом та вивчити підводний світ Світязя.

Світязь відпочинок – ціни 2021

Орендувати житло тут дуже просто і пропозицій – безліч. Ціни є вельми доступними та залежать від близькості до озера та сервісу, який надається.

Найдешевше буде орендувати кімнату в приватних садибах – від 150 гривень з особи на добу. За цю суму ви проживатимете у 200-300 метрах від озера, на території садиби є альтанки, гойдалка, дитячий майданчик, паркінг та інші зручності. Звичайно ж, їжу потрібно готувати самому або замовляти в місцевих кафе та ресторанах.

За 300 і більше гривень є можливість поселитись у котеджі з басейном. Номери тут обладнані кондиціонерами, навколо котеджу велика доглянута територія з ігровими майданчиками, стоянка. Так само харчування не входить у дану вартість.

Звичайно ж, є пропозиції, які включають харчування. У такому випадку ціни стартують від 400 гривень, або ж 200 гривень (тільки сніданок). Загалом же пропозицій безліч і знайти їх можна на популярних сайтах із пошуку житла.

Читайте інші статті на тему відпочинку: