У Windows 11 зникає курсор миші: як вирішити проблему

У Windows 11 зникає курсор миші: як вирішити проблему

Деякі користувачі операційної системи Windows 11 стикнулись з такою проблемою, як зникнення курсора при наведенні на текст. Особливо це помітно при роботі з текстовими редакторами.

Текстовий вказівник курсора спочатку ніби “підвисає”, а далі стає білим і ледь помітним. Працювати, звичайно, можна, але при швидкій роботі це дуже заважає сконцентруватись.

Жодне з оновлень Windows 11, відколи з’явилась проблема зі зникненням курсора, її не вирішило. В інтернеті стосовно цього питання також обмаль відповідей. Тому автор цього блогу знайшов таке вирішення. Відразу зазначимо, що це не усуває проблему, а тільки дозволяє покращити видимість вказівника при роботі з текстовими редакторами.

Курсор зникає або стає білим при наведенні на текст: що робити

Зробіть наступні кроки: Пуск – вкладка “Налаштування” – далі вибираємо “Bluetooth та пристрої” – “Миша”. Саме у цьому вікні ми будемо робити корегування відображення. А саме змінимо стиль указівника. Його можна зробити або чорним, або кольоровим з обведенням.

Курсор миші зникає – що робити
Курсор миші зникає – що робити

Проблема з відображенням буде частково знята, якщо вибрати 2 або 4 варіант, зображений вище. Після цього, при наведенні на текст, вказівник знову буде контрастний та доволі помітний.

Відзначимо, що не так давно було випущене чергове оновлення для Windows 11. Головна новація – запровадження помічника Copilot, реалізованого на базі штучного інтелекту. Загалом нова операційна система продовжує оновлюватись та виправляти численні помилки.

Advertisements