Ціна на газ для населення 2024: до якого числа тариф не зросте

Ціна на газ для населення 2024: до якого числа тариф не зросте

Яка буде ціна на газ для населення до кінця 2023 року та на початку 2024-го? Ми розбирались у цьому питанні та подаємо відповідь.

Для початку зазначимо, що ми проаналізували дані компанії “Нафтогаз України”. Адже абсолютна більшість українців отримують блакитне паливо саме від них (98% дворогосподарств). На ринку представлені й інші постачальники, але сумарно вони забезпечують потреби близько 2% споживачів.

Яка тепер ціна на газ для населення

На офіційному сайті “Нафтогаз України” зазначається, що тариф на газ для населення складає 7,96 грн за кубометр. Також вказано, що гарантовано ціна не зміниться до 30 квітня 2024 року.

Споживач сплачує по факту використання блакитного палива. Передати показники лічильника потрібно у перші 5 днів місяця, далі буде сформований рахунок на основі отриманих даних. Сплатити потрібно до 25 числа.

Чи є знижка на газ

Так, “Нафтогаз України” надає додаткову знижку в розмірі 1%. Але є умова: потрібно оплатити рахунок до 15 числа. Зробити це можна в особистому кабінеті на сайті компанії або ж за допомогою чатботів у Telegram, Facebook Messenger та Viber. У такому випадку знижка зарахується при оплаті за наступний місяць.

Тариф на газ для населення в інших постачальників

Наразі найдешевший тариф на газ для населення, представлений на ринку, складає 7,70 грн за кубометр. Найдорожчий – 9,99 грн за 1 метр кубічний. Нижче в таблиці подані актуальні ціни на блакитне паливо.

Ціна на газ для населення від різних постачальників
Який тепер тариф на газ для населення

Раніше в блозі ми повідомляли, як повернути переплату за газ, яку було зроблено ще минулого року.

Advertisements