Свята у січні 2022 року: Різдво, Василя, Водохреща та інші

Свята у січні 2022 року: Різдво, Василя, Водохреща та інші

Січень багатий на свята й визначні події не менш за грудень. Свята у січні є одними із найбажаніших у році, адже саме в цей період ми відзначаємо Святвечір, Різдво, свято Василя, Богоявлення, Іван-день та інші.

6 січня всі православні християни відзначають Святвечір. За родинним столом прийнято збиратись всією сім’єю, куштувати 12 пісних страв та колядувати.

7 січня ми відзначатимемо велике радісне свято Різдва Христового.

В наступний після Різдва день ми підноситимемо подяку і хвалу Тій, Яка стала Матір’ю Спасителя всього людства: 8 січня відзначатимемо Собор Пресвятої Богородиці. А 9 січня згадуватимемо пам’ять й інших осіб, хто по плоті був близький до Спасителя: святого Йосипа Обручника, царя Давида (предка по плоті Господа Ісуса Христа) і святого Якова (брата Господнього, сина святого Йосипа Обручника). Останній, до речі, за Переданням супроводжував разом зі своїм батьком Матір Божу і Богонемовля Ісуса при втечі в Єгипет, – пише Православна Церква України.

14 січня будемо згадувати подію, яка нерозривно пов’язана з Різдвом Христовим: на восьмий день після народження, за приписом закону Мойсеєвого, над Спасителем було звершене обрізання та наречення Його іменем Ісус. Також в цей день вшановуватимемо святителя Василія Великого.

19 січняХрещення Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа.

А наступного дня, 20 січня, вшановуватимемо святого пророка Іоана Предтечу, який послужив події Хрещення Господнього.

Свята січень 2022 року
Свята – січень 2022 року

Кожне свято, день пам’яті та численні приклади святих угодників Божих нагадують нам про необхідність бути вірними своєму покликанню, не відступати від правди Божої і плекати у серцях щиру віру, любов і надію на спасіння. Слава Богу за все!

Раніше видання публікувало, коли святкують Великдень у 2022 році.

Також дивіться календар на 2022 рік.