ПриватБанк приєднався до експериментального державного проєкту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та почав випуск спеціальних карток для отримання коштів.

Про це повідомила пресслужба банку.

Батьки дітей, що мають право на отримання такої допомоги, можуть відкрити спеціальну картку в будь-якому відділенні банку по всій Україні.

Кошти для оздоровлення та відпочинку у розмірі п’яти прожиткових мінімумів на кожну дитину (14 165 грн) для дітей віком від 6 до 18 років мають право отримувати родини з дітьми, які опинились в найбільш складних умовах – проживають на територіях, що були в тимчасовій окупації та знаходяться в зоні активних бойових дій, є малозабезпеченими та мають дітей з інвалідністю або із багатодітної сім’ї.

Ці гроші будуть зараховані на картку ПриватБанку зі спеціальним режимом використання, їх можна використати за цільовим призначенням для придбання путівки на оздоровлення або відпочинок дитини в одному із оздоровчих закладів для дітей, які розташовані у Карпатах.