Потрібно встигнути до 31 грудня: для українців озвучили важливу новину

Потрібно встигнути до 31 грудня: для українців озвучили важливу новину

Сьогодні стало відомо про новації, пов’язані з ідентифікацією для отримувачів пенсій та соціальних виплат в Ощадбанку. Згідно з повідомленням Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, строк для ідентифікації продовжено до 31 грудня цього року.

“Це стосується внутрішньо переміщених осіб, яких було взято на облік до 24 лютого 2022 року”, – йдеться у повідомленні на Урядовому порталі.

Отже, до кінця поточного року навіть за відсутності ідентифікації держава не припинятиме зазначені виплати, а Ощадбанк не блокуватиме рахунки.

Також урядова постанова розширює можливості для фізичної ідентифікації, необхідної для продовження отримання соціальних виплат. Зокрема, можна буде проводити ідентифікацію особи з використанням відеоконференцзвʼязку, під час сеансу якого предʼявлятимуться документи, що посвідчують особу.

До фізичної ідентифікації також прирівнюються:

  • авторизація в особистому електронному кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою віддаленого кваліфікованого електронного підпису Дія Підпис (Дія ID);
  • посвідчення закордонною дипломатичною установою України факту, що особа, яка проживає за кордоном, є живою.

Раніше у блозі ми публікували роз’яснення, як повернути переплату за газ.

Advertisements