Погода на тиждень з 9 по 15 жовтня: де буде перший сніг

Погода на тиждень з 9 по 15 жовтня: де буде перший сніг

Якою буде погода на тиждень розповіли на сайті Метеопрог. З 9 по 15 жовтня 2023 року варто очікувати вельми контрастну погоду: спочатку холод та перший сніг, а далі, із середини тижня, поступове підвищення денних максимумів.

Ще буквально нещодавно синоптики прогнозували, що перший сніг варто очікувати через кілька тижнів. Але вже зараз вони скоригували свій прогноз, адже в Україну завітав масив арктичного холоду.

Погода на тиждень

  • 9 жовтня – холодно, особливо в горах. Вночі в Карпатах очікують перший сніг та пориви вітру до 15-20 м/с. Щодо температури повітря, то на високогір’ї буде нижче нуля. Вдень по Україні до +12 °C, на півдні – від +10 до 15 °C.
  • 10 жовтня – переважно без опадів, вночі від +1 до +6 °C, вдень в межах +12 °C (у південних областях до +14 °C).
  • 11 жовтня – протягом середи очікують мінливу хмарність, без опадів. Температура повітря на 1-2 градуси вища за попередній день.
  • 12 жовтня – дощі будуть хіба що в північних областях, тут же пориви вітру до 20 м/с. Вночі +6… +11 °C, вдень потепліє до +16… +21 °C.
  • 13 жовтня – помірний дощ вдень на лівобережній частині України, решта території України – без опадів. Температура повітря вночі +7… +12 °C, вдень +13… +18 °C.
  • 14 та 15 жовтня – вихідні будуть досить теплими. Опади очікують тільки в неділю у північних та західних областях, але вони будуть незначними. Денні максимуми будуть від +20 до +22 °C.

Такою приблизно буде погода на тиждень згідно з прогнозом метеоролога та кандидата географічних наук Ігоря Кібальчича.

До речі, вже скоро в Україні будуть переводити годинники на зимовий час.

Advertisements