Якою буде погода на Пасху 2022 року – прогноз від синоптиків та погодних інформерів.

Великдень у 2022 році вірники західного обряду відзначають 17 квітня, а східного – 24 квітня. Станом на момент підготовки матеріалу, прогноз погоди на Пасху 2022 року виглядає наступним чином.

Звертаємо увагу, що це тільки попередні прогнози, які можуть змінитися.

За прогнозом народного синоптика Станіслава Щедріна – у передвеликодній тиждень в Україні похолодає. Зниження температури очікують з 20 квітня. Вдень максимум буде від 9 до 15 градусів, в залежності від регіону України. Нічну температуру синоптик прогнозує від 2 градусів морозу до 7 градусів тепла (так само в залежності від області). Якраз перед Пасхою може задощити.

За прогнозом народного синоптика Володимира Деркача – починаючи із середини квітня варто очікувати погіршення погоди. Тобто прогноз є схожим на попередній. Зниження температури повітря супроводжуватиметься опадами. Вночі навіть можливі заморозки. Розпогодиться  тільки в останні дні квітня. З прогнозу випливає, що погода на Пасху 2022 року може бути досить прохолодною та дощовою.

За прогнозами погодних інформерів – метеокартина досить схожа на прогнози синоптиків вище: орієнтовно із середини місяця задощить, а максимальні позначки термометрів фіксуватимуть у межах +16 градусів.

Раніше блог публікував інформацію, якою буде погода у квітні 2022 року.