Погода на лютий 2024 року: з якого числа буде потепління

Погода на лютий 2024 року: з якого числа буде потепління

Про те, якою буде погода на лютий 2024 року, розповів народний синоптик Володимир Деркач в коментарі виданню “Телеграф”. Він дав прогноз погоди на завершальний місяць календарної зими та повідав про весняне потепління.

Початок місяця, за словами синоптика, буде прохолодним. Тільки вдень температура повітря буде близько нуля, а вночі суцільні мінусові значення. Після 5 лютого температура трохи зросте, але вночі все ж залишаться морози. До 10 числа буде доволі вітряно, опади тільки періодично.

Друга декада місяця буде з погодними гойдалками. Часом дошкулятиме поривчастий вітер. В середині місяця буде похолодання та опади. Але морозно буде не так довго, кілька днів. У 20-х числах прийде потепління.

Погода на лютий 2024 року від синоптика Володимира Деркача показує, що третя декада місяця буде з потеплінням. Вдень з плюсовими значеннями чи близько нуля в окремі дні. Вночі подекуди ще збережуться морози. Щодо опадів, то їх буде обмаль.

Погода на лютий 2024 року від AccuWeather

Один з найбільш популярних погодних інформерів показує, що лютий буде мінливим. Початок місяця більш холодний, далі – менші морози. Стосовно потепління, згаданого Володимиром Деркачем, то воно буде в другій половині місяця.

Хоча короткий захід морозів все ще спостерігатиметься в період з 20 по 25 число. Під кінець місяця прогріється до +5 градусів в Києві, а в південних областях України ще більше.

Раніше “Допис” інформував, коли у 2024 році будуть відзначати Великдень.

У лютому за новим календарем, до речі, відзначатимуть велике свято – Стрітення Господнє.

Advertisements