Найочікуваніші фільми 2022: Аватар 2, Меверік та ще дві стрічки

Найочікуваніші фільми 2022: Аватар 2, Меверік та ще дві стрічки

У мережі обговорюють найбільш очікувані фільми 2022 року. Список фільмів можна сформувати дуже великий, але в нашій суб’єктивній підбірці ми вирішили показати найбільш очікувані за версією українських глядачів (складено на основі “Кіно-театр.ua”).

Відразу зазначимо, що точна дати виходу того чи іншого фільму може змінюватись. Адже в попередні два роки прем’єри конострічок неодноразово переносились через запровадження карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.

Фільми 2022 року та дати виходів

Назва фільмуОпис фільмуДата виходу
Аватар 2Фільм “Аватар 2” є одним із найочікуваніших кінострічок не тільки 2022 року, а й останніх кількох років загалом. Ця картина є продовженням найбільш касового фільму в історії – першої частини “Аватар” – та покаже боротьбу нового лідера місцевих кланів Джейка Саллі в тілі аватара та його супутниці Нейтірі.
Події відбуваються на тій самій планеті Пандора і на цей раз земляни знову повернулись, щоб захопити її. Більша частина сиквелу, за словами режисера стрічки, буде відбуватись біля океану та під водою.
16 грудня 2022 року
Я, “Побєда” і БерлінЦе фільм-історія про музиканта-початківця Кузьму.
За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій “Побєді”. Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий “Мерс”. Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Вже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.
24 березня 2022 року
Топ Ґан: МеверікСтрічка є продовженням фільму “Найкращий стрілець”, що вийшов на екрани у 1986 році. До виконання своєї ролі повернувся Том Круз. Проте його партнерку по першому фільму Келлі МакГілліс не запросили. У новому фільмі любовним інтересом Меверіка стане героїня Дженніфер Коннеллі.26 травня 2022 року
Чорна пантера: Ваканда назавждиПерша частина супергеройського фільму про приховану від сторонніх очей африканську країну Ваканда та її прославленого короля мала шалений глядацький успіх, тому вихід сиквела був лише справою часу. Трагічна смерть Чедвіка Боузмана (Чорна Пантера) сплутала продюсерам карти, але смерть лідера зробить воїнів стародавнього племені лише сильнішими. Глядачі мають поближче познайомитися з вакандською шпигункою і колишньою коханою Т’Чалли Накіа, охоронцем і лідеркою жіночого загону Окойе і сестрою короля — винахідницею Шурі. Чи зможе одна із цих жінок очолити свій народ? І які випробування доля приготувала Ваканді?10 листопада 2022 року

Ми описали лише ті фільми 2022 року, які повинні стати найбільш касовими в українському прокаті. Звичайно, їх ще безліч.

Advertisements