Купити зараз бензин та дизель на АЗС вкрай важко. Палива або нема взагалі, або його продають згідно певних лімітів та через застосунки у мобільних пристроях.

Кожна АЗС визначає власний ліміт палива, доступний до продажу. Зазвичай таку інформацію мережі публікують на власних сайтах або у Facebook та Telegram. У даній публікації ми зібрали дані, які діють ліміти на продаж бензину та дизельного палива на ОККО, WOG та БРСМ-Нафта.

Бензин та дизель на ОККО

Національна мережа автозаправних комплексів ОККО змінила правила відпуску і зараз вони є наступними:

  • PULLS 95 та PULLS Diesel – продають від 15 літрів в одне авто (необхідно мати картку Fishka в додатку, де вказано точний ліміт в межах 15-30 л);
  • відпуск палива без картки Fishka не здійснюється.

Пресслужба мережі АЗС радить оформити її перед візитом на заправку.

Паливо на WOG

Мережа АЗС WOG 9 травня оголосила про збільшення лімітів. Зараз протягом доби можна купити до 20 літрів палива. Дана пропозиція для приватних клієнтів при готівковому розрахунку чи оплаті банківськими картками, і лише за наявності картки лояльності PRIDE.

На Фейсбук-сторінці зазначається, що система PRIDE контролюватиме ліміт автоматично.

Які ліміти на БРСМ-Нафта

На заправках БРСМ-Нафта можна придбати наступні об’єми палива:

  • до 20 літрів – 95 EURO PLUS, 92 EURO та 95 Premium;
  • до 50 літрів – дизельного пального;
  • до 30 літрів – автогазу.

Всі три великі мережі автозаправок наголошують, що роблять все для того, аби подолати дефіцит пального та нагадують, що паливо на сьогоднішній час в першу чергу направляється для потреб Збройних Сил України.