Коли китайський Новий рік 2024: якого числа наступить

Коли китайський Новий рік 2024: якого числа наступить

Українці настільки часто питають у Google, коли китайський Новий рік 2024, що запит потрапив у тренди тижня. Тому даємо відповідь на це питання.

Китайський Новий рік є важливим святом у китайському культурному календарі. Відзначається на другий молодик після зимового сонцестояння, що зазвичай припадає на січень або лютий.

Традиційно свято відзначають у сімейному колі. Триває два тижні, завершуючись святом Світлого Фестивалю. Це час радості, веселощів і традиційних обрядів.

Коли Китайський новий рік 2024

Свято не має сталої дати. У 2024 році його відзначатимуть 10 лютого. Китайці пов’язують кожен рік з одним із дванадцяти знаків китайського зодіаку, а також з одним з п’яти елементів: дерево, вогонь, земля, метал або вода. Кожен рік має свої унікальні характеристики, пов’язані із символікою знаку та елементу.

Святкування включає у себе традиційне вживання їжі, оновлення будинків, розваги, паради, ритуали та феєричні піротехнічні шоу. Також поширені традиції, пов’язані з вивішуванням червоних ліхтарів, розміщенням статуй міфічних тварин (наприклад, драконів та левів).

Раніше у блозі ми публікували календар на 2024 рік.

Advertisements