Гарні короткі побажання на Новий рік 2022

Гарні короткі побажання на Новий рік 2022

Новий рік – одне із найулюбленіших свят серед українців. Адже це чудова можливість зробити певні підсумки за рік та окреслити плани на рік прийдешній.

Напередодні 1 січня та в саму новорічну ніч прийнято надсилати щирі привітання з Новим роком та побажання здійснення всіх заповітних мрій. Найкраще підготуватись заздалегідь, щоб в останній момент не шукати поздоровлення з Новим роком. Тому ми підготували побажання на Новий рік 2022, щоб Ви могли швидко їх надіслати своїм рідним та близьким і, таким чином, показати свою увагу та турботу.

Як писати новорічні привітання 2022, щоб вони були найприємнішими для ваших отримувачів:

  • згадайте ім’я адресата у тексті. Погодьтесь, отримувати СМС, в якому згадане Ваше ім’я, набагато приємніше, ніж шаблонне повідомлення;
  • по можливості, пригадайте якісь захоплюючі моменти Вашого з адресатом життя. Таке побажання на Новий рік 2022 підкреслить вашу турботу та важливість знайомства з людиною;
  • напишіть привітання з Новим роком своїми словами. “Інтернетні” тексти завжди будуть відрізнятись від “живих”, тих, які Ви напишете самі.

Ось так приблизно може виглядати побажання на Новий рік 2022, складене за нашими рекомендаціями.

Дорога подруго Наталко. Прийми щире вітання з Новим роком та побажання всіх земних благ.

Я завжди з теплотою згадую наші посиденьки в кав’ярні, наше жваве обговорення прочитаних книг та побачених фільмів. Впевнена, що і в наступному році наші зустрічі будуть такими ж незабутніми, ніж попередні.

Дуже дорожу нашою дружбою та вірю, що вона з року в рік тільки міцнітиме.

З повагою, твоя подруга Оленка”.

Погодьтесь, написане вище привітання 100% приверне увагу і вирізниться з-поміж інших шаблонних текстів, скопійованих з Інтернету.

Далі пропонуємо побажання на Новий рік 2022 своїми словами, які неодмінно сподобаються Вашим адресатам.

Короткі привітання на Новий рік 2022 своїми словами

Мої привітання з Новим 2022 роком будуть короткими, але від душі: живи на повну, кохай до нестями та будь здоровим (-ою) завжди. Зі святом!

***

Новий рік – період, коли збуваються мрії. А моє побажання в цю казкову ніч просте: нехай же 2022-й буде таким, щоб ми 31 грудня 2022 року в новорічну ніч сказали: “Вау! Хочу ще такий рік!

***

З Новим роком! Нехай же у Вас завжди будуть затишок у домі, чудовий настрій, а мрії яскравими. Нехай 2022-й принесе безліч приємних зустрічей та веселощів.

***

У 2022-му ідеї хай фонтанують, здоров’я радує, а родинне тепло зігріває завжди і всюди. Нехай у Вашому житті завжди буде місце диву та приємним сюрпризам.

***

Мої привітання і побажання з Новим 2022 роком прості: нехай же рік прийдешній дарує незабутні емоції, щира посмішка не сходить з вуст, а щастя огортає кожен куточок Вашої оселі.

Раніше видання розповідало, в чому зустрічати Новий 2022 рік.

Advertisements