Дизайн кухні 2021: кілька ідей

Дизайн кухні 2021: кілька ідей

Кухня – це серце будь-якого житла, тому мешканці прикладають всіх зусиль, щоб вона красиво виглядала. Дизайн кухні – дуже відповідальна річ і в цій статті ми коротко пояснимо, чому саме так та дамо кілька рекомендацій по інтер’єру.

Вибираючи меблі, людина витрачає багато часу і коштів. Однак, коли все куплено і встановлено, може з’явитися відчуття невдоволення. А причина цих почуттів сама банальна: не було попереднього планування.

Читайте також:

Бізнес-ідеї 2021: яку справу розпочати у новому році

Планувати потрібно заздалегідь. Потрібно продумати, що підійде для кухні, а що може псувати інтер’єр своїм нагромадженням.

Кухні 2021 року, за оцінками дизайнерів, мають бути в першу чергу функціональними. І взагалі – сучасна кухня – це простір, підлаштований під господарів.

Рекомендації по вибору кухонь:

  • у 2021 році, запевняють спеціалісти, варто віддати перевагу округлим формам;
  • практичність і лаконічність – основа всього;
  • має бути багато простору та світла.

Попит на багатофункціональні кухні зростає з кожним роком, що тягне за собою необхідність у великому просторі. До звичного стилю в дизайні кухонь 2021 року додаються методи перетворення кухні в приміщення, де можна не тільки готувати, але і влаштовувати свята і посиденьки.

Дизайн кухні 2021 – кілька фото

  • класичний стиль кухні
Класичний стиль
  • модерн
Модерн
  • хай-тек
Хай-тек
Хай-тек
Хай-тек

Дизайн маленької кухні

Маленька кухня може бути затишною і супер-функціональною. Просто її облаштування вимагає трохи більше ретельного планування і нестандартних рішень.

Для квадратних кімнат підійдуть кутові гарнітури. У них можна зручно розмежувати робочу і обідню зону. При такому рішенні холодильник, мийка і плита можуть розташовуватися таким чином, що будуть утворювати робочий трикутник. Все потрібне буде в крокові і доступності.

Маленька кухня

Для прямокутних кухонь меблі краще розташовувати уздовж стін. Замість, обіднього столу краще віддати перевагу барній стійці.

Маленька кухня

Вибираючи меблі для маленької кухні, слід враховувати такі її параметри, як об’ємність і ергономічність. Гарнітура повинна бути максимально компактною ззовні, але при цьому місткою. Не варто вибирати меблі, що нагадують конструкцію з величезних ящиків. Вона повинна бути досить легкою і привабливою, і займати всі кути та ніші простору.

Дизайн кухні – справа суто індивідуальна. Тому підходьте до планування виважено.

Advertisements