Чи можна кілька разів на день заряджати телефон

Чи можна кілька разів на день заряджати телефон

Як правильно заряджати телефон, щоб батарея смартфону прослужила якомога довше – про це ведемо мову у нашій публікації.

Стосовно заряджання телефонів є чимало стереотипів з минулого. Дехто впевнений, що потрібно заряджати батарею тільки один раз на день і відразу до 100%. Хтось користується правилом – тільки тоді ставлю заряджати, коли батарея майже на нулі… Словом, таких випадків є багато.

Чи можна заряджати телефон багато разів на день?

Тут відповідь дуже проста – розробники про все подбали і передбачили, що не завжди є змога заряджати ґаджет тоді, “коли йому потрібно”. Бувають моменти, що людині терміново потрібно скористатись телефоном, навіть якщо він не зарядився до кінця. Відповідно, процес зарядки, чи то дозарядки може тривати кілька разів.

Як пише видання Телеграф, смартфон потрібно заряджати стільки, скільки необхідно. Тобто, заряджати телефон кілька разів на день можна, і навіть потрібно. Не потрібно боятись підзаряджати ґаджет навіть тоді, коли він ще не попросив цього. Головне зберігати заряд батареї більше 20%.

“Якщо постійно повністю розряджати телефон, його акумулятор швидко зноситься, через що ґаджет буде швидко сідати”, – йдеться в статті згаданого видання.

Раніше ми публікували допис про нові смартфони від Xiaomi. Мова про 12S, 12S Pro і 12S Ultra.

Також цікавою буде публікація про нову незвичну функцію, яку тестує Telegram.

Advertisements