Чи є достатньо солі в мережі супермаркетів АТБ: є відповідь

Чи є достатньо солі в мережі супермаркетів АТБ: є відповідь

Останніми днями в Україні споживачі звертають увагу на відсутність солі. Людей така ситуація збентежила, адже цей продукт замінитись якимось аналогом неможливо.

Проблема із постачанням солі виникла на фоні зупинки держпідприємства “Артемсіль”, яке є найбільшим виробником солі в Україні. Знаходиться воно в Донецькій області, місті Соледар. Російська армія обстрілює населений пункт, зокрема вже зруйновано частину підприємства.

“Артемсіль” зупинила виробничий процес ще в квітні. Майже весь запас готової продукції змогли вивезти, повідомив в.о. гендиректора підприємства Віктор Юрін ресурсу про Донбас “Вільне радіо”.

Споживачі своєю чергою турбуються, чи є сіль у великих торгових мережах, зокрема АТБ.

Керівник з корпоративних комунікацій АТБ Сергій Демченко в коментарі виданню Форбс відзначив, що дефіциту солі в супермаркетах АТБ не мало б виникнути. Продукт планують імпортувати, щоправда в такому разі він буде дорожчим через логістичну складову. Імпорт йде не через порти, які росія заблокувала, в по суходолу через материкову частину Європи.

Також ще у березні АТБ збільшили закупівлю солі у згаданого вище українського виробника, щоб заповнити полиці супермаркетів.

Потенційна тривала нестача солі досить збентежила українців. За останні дні в мережі різко зросли запити на кшталт:

  • [чим замінити сіль],
  • [купити сіль кухонну],
  • [як консервувати без солі] і т.д.

Так чи інакше, дефіцит вітчизняного продукту великі торгові мережі обіцяють замінити імпортною сіллю. Вже з’явилась інформація, що компанія Fozzy Group, до якої входить мережа Сільпо, планує поставити 200 тонн дефіцитного продукту.

Advertisements