Безкоштовні телефони для українців: що відомо

Безкоштовні телефони для українців: що відомо

Безкоштовні телефони отримають деякі українці вже цієї весни. Таку заяву під час свого виступу на Diia Summit в Києві зробив президент України Володимир Зеленський.

Глава держави зазначив, що смартфони будуть вручені вакцинованим громадянам у віці від 60 років. Окрім сучасного ґаджету, літні люди отримають пільговий тариф для користування інтернетом.

За словами Володимира Зеленського, по всій Україні має бути реалізований якісний інтернет і, відповідно, скористатись підключенням до всесвітньої мережі зможе кожен громадянин будь-якого віку.

Президент зазначив, що не в усіх літніх людей є смартфон і не всі вони вміють користуватись інтернетом.

“Два роки тому ми запустили курси цифрової грамотності для людей похилого віку. А навесні запускаємо нову велику державну програму. Всі охочі вакциновані українці, старші за 60 років, отримають безоплатний, якісний сучасний смартфон і пільговий тариф”, – повідомив він.

За словами Володимира Зеленського, ця програма є шляхом до головної мети – забезпечити доступ до інтернету всім громадянам України.

“Держава у смартфоні” – для всіх. Можливість впливати на процеси в державі – для всіх. Не лише через класичні інструменти, а й завдяки сучасним технологіям. Це народовладдя в максимально широкій формі – офлайн та онлайн”, – наголосив Президент.

Глава держави також розповів, що українці можуть долучитися до визначення офіційної назви цієї програми, взявши участь в опитуванні, яке відсьогодні доступне в “Дії”.

“Обирайте свій варіант, дивіться, як працює електронна демократія в “Дії”, впливайте на розвиток цифрової держави”, – закликав Президент.

Слід відмітити, що поки невідомо якої марки будуть давати безкоштовні телефони. Також невідомо, звідки держава візьме кошти на реалізацію програми.

Раніше видання “Допис” розповідало, що в “Дії” запустили нову функцію – шеринг техпаспорту через додаток.