Березовий сік: рецепти з лимоном, апельсином, ананасом чи родзинками

Березовий сік: рецепти з лимоном, апельсином, ананасом чи родзинками

Березовий сік – це джерело корисних речовин для нашого здоров’я. Втім, напій можна зробити ще смачнішим і ароматнішим. Пропонуємо вам кілька цікавих рецептів, з чим можна зробити березовий сік.

Чистий березовий сік можна просто трохи підсолодити. Всипаємо на 3 л соку 3 ст.л цукру і дрібку лимонної кислоти. Змішуємо всі інгредієнти, доводимо сік до кипіння і розливаємо по стерилізованим банкам. Закриваємо кришки і залишаємо для охолодження.

Сік з шипшиною: 3 л соку + 1 склянка цукру і трохи лимонної кислоти доводимо до кипіння. У стерилізовані банки кладемо по 14 ягід сухої шипшини, заливаємо гарячий сік і закриваємо кришки.

Зі скибочкою лимону чи апельсину: 3 л соку плюс не повну склянку цукру + трохи кислоти лимонної – доводимо до кипіння. У банку кладемо кружечок лимону або апельсина і 3 кружечка ківі. Цитрусові перед цим ретельно промийте і ошпарте окропом, ріжемо зі шкіркою.

Березовий сік з родзинками і апельсином: 3 л соку + 3 скибочки апельсина + родзинки (жменю), трохи лимонної кислоти + 9 столових ложок цукру.

З ананасом: 2 скибочки свіжого ананасу на 3 літри соку. Далі розлийте по банках і простерелізуйте.

З шипшиною і м’ятою: на 3-літрову банку соку кілька скибочок м’яти і 5 шт шипшини, цукор за смаком і трохи лимонної кислоти.

Advertisements