Яким буде навчання в школах з 1 вересня 2022 року

Яким буде навчання в школах з 1 вересня 2022 року

Старт нового навчального року для шкіл запланований на 1 вересня 2022 року. Скоріше гризти граніт науки – а саме із 15 серпня – розпочнуть тільки студенти вишів (окрім перших курсів).

Таку заяву зробив прем’єр міністр України Денис Шмигаль.

Як навчатимуться школярі з 1 вересня – офлайн чи онлайн?

Глава кабміну повідомив, що навчання з 1 вересня буде офлайн, тобто діти підуть у школи. Але це не всюди. У прифронтових та на тимчасово окупованих територіях школярі здобуватимуть освіту онлайн.

Дуже важливий акцент робиться на безпеці дітей.

“Місцева влада має пропрацювати весь організаційний процес і очної, і змішаної форми навчання… Міністерству освіти і науки, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству розвитку громад та територій, ВЦА доручено забезпечити довезення дітей до шкіл, а також безпеку в закладах освіти”, – сказав Шмигаль.

Сховища у всіх школах

Місцева влада має проводити регулярні навчання евакуації учнів до сховищ під час повітряних тривог. В самих сховищах у школах до старту нового навчального року повинні створити всі необхідні умови перебування та навчання дітей. Кожен освітній заклад повинен бути також обладнаний “Тривожною кнопкою” на випадок надзвичайної ситуації.

Рятувальниками будуть розроблені та оприлюднені також протоколи безпеки.

Також важливим є те, що формат навчання з 1 вересня в першу чергу залежатиме від безпекової ситуації на той момент.

Advertisements