Тайсон Ф’юрі впевнений у своїй перемозі в поєдинку з українцем Олександром Усиком, якщо бій таки відбудеться.

У своїй новій заяві “Циганський король” (прізвисько Тайсона Ф’юрі – ред.) заявив, що є кращим за українського чемпіона та є “покращеною версією Усика”.

“Я можу робити все, що робить Усик, але краще. Я покращена версія Усика. Ніколи не бачив боксера швидшого за мене. Всі думають, що він швидкий, просто тому, що він середньоваговик. Я сильніший, у мене вдвічі довші руки, я на 30 сантиметрів вищий і я хоробріший. Чому? Хоробрість – це коли ти підіймаєшся з канвасу і б’єшся в 12-му раунді після того, як тебе наглухо нокаутували”, – наводить слова Тайсона Ф’юрі видання WMMAA.

Відзначимо, що після перемоги над британцем Ентоні Джошуа український чемпіон Олександр Усик прагне зійтись у поєдинку з “Циганським королем”. Якщо цей бій таки відбудеться, то його переможець стане абсолютним чемпіоном світу. Щоправда, Олександр планує вийти наступний раз на ринг вже у 2023 році, а до кінця 2022-го присвятити час сім’ї та залікувати старі травми.

Своєю чергою Ф’юрі прагне організувати бій вже в грудні поточного року. Він навіть розглядає варіант зійтись у поєдинку з Джошуа.