Скільки коштуватиме новий бюджетний MacBook “для бідних”

Скільки коштуватиме новий бюджетний MacBook “для бідних”

Компанія Apple має намір випустити бюджетний MacBook, який у мережі вже жартома називають “для бідних”. Річ у тім, що ґаджети відомої американської компанії є вельми потужними та стильними. Відповідно, бажаними для купівлі.

Але їх головна проблема – ціна. Наприклад, найдоступніші моделі Apple MacBook Air 13 на базі процесора M1 з 8 Гб оперативної пам’яті коштують понад 40 тисяч гривень. Це доволі значна сума для простих українців, враховуючи матеріальний стан і доходи людей в час війни.

Та нещодавно з’явилась інформація, що Apple має намір випустити бюджетний MacBook. Таким чином “яблучники” мають намір конкурувати з дешевими Chromebook.

Що відомо про бюджетний MacBook

Жодної офіційної інформації поки немає, але інсайдери поділились деякими даними. За попередньою інформацією, нова модель вийде скоріш за все у 2024 році. Вона матиме екран діагоналлю або 12, або 13 дюймів.

Дизайн може бути схожий на старі моделі MacBook, які випускались у період з 2015 до 2019 роки. Але, скоріш за все, буде осучаснений тонкими рамками навколо екрану.

Тепер щодо ціни. Як повідомляє видання Wccftech, новий бюджетний пристрій від Apple коштуватиме не більше 700 доларів.

Раніше компанія Apple випустила iPhone 15. Нова лінійка “яблучних” ґаджетів налічує чотири моделі.

Advertisements