Погода на Великдень 2021 в Україні та скільки вихідних буде на Пасху

Погода на Великдень 2021 в Україні та скільки вихідних буде на Пасху

Погода на Великдень в Україні буде мінливою. За прогнозами народного синоптика України Леоніда Горбаня, перша половина дня, 2 травня, пройде без опадів. А ось у другій частині дня можливий невеликий дощ.

Також синоптик розповів про погоду на травень.

За його словами, у перші десять днів очікують температуру повітря у межах 19-21 градусів тепла.

Далі варто сподіватись на ще більші позначки термометра. Денні максимуми в період 18-19 травня вже будуть на рівні +22…+24 0С.

Третя декада місяця буде ще теплішою.

За словами Леоніда Горбаня, окрім початку місяця, дощі також можливі 8-9 числа. Загалом же синоптик у своїх попередніх прогнозах заявляв, що в окремі дні травня можливі рясні дощі.

Вихідні на Пасху

У 2021 році українці отримають 4 вихідні на Пасху. Великдень у цьому році припадає на 2 травня, а 1 числа відзначають Міжнародний день праці. Згадані два свята є державними і випали вони на вихідні дні (субота і неділя). Враховуючи статтю 67 КЗпП, вихідними будуть також 3 і 4 травня. Таким чином, люди (із п’ятиденним робочим тижнем) відпочиватимуть чотири дні поспіль – з 1 по 4 травня.

Цікаве спостереження

У народі побутує думка, що погода на Великдень залежить від того, коли відзначають Пасху. Кажуть, що весна “ходить” за Великоднем. Саме на свято Світлого Христового Воскресіння, за народними повір’ями, настає справжня весна. Великдень 2021 вважається пізнім, оскільки відзначається аж у травні.