Погода на Новий рік 2021 в Україні: що прогнозує синоптик

Погода на Новий рік 2021 в Україні: що прогнозує синоптик

За інформацією народного синоптика Леоніда Горбаня, в останні дні грудня погода буде плюсовою. Протягом 29-31 грудня очікують температуру повітря в межах 1-2 градуси вище нуля та дощі. Погодні інформери підтверджують слова синоптика і вказують на те, що погода на Новий рік 2021 буде без морозу та снігу.

А ось початок 2021 року буде з невеликим мінусом. Похолодає вже 1 січня. Так, до 5 січня очікують морози в межах 5 градусів нижче нуля. Вночі температура опускатиметься до -6 0С.

Такі «мінуси» збережуться до 7 січня. Леонід Горбань прогнозує, що погода на Різдво 2021 буде з невеликим плюсом, в межах 1 градуса тепла.

Приблизно таку ж погоду прогнозує завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова. За її словами, в Україні похолодає після 20 грудня, але на Новий рік чекати морозів і снігу не варто.

Погода на Новий рік у Карпатах

Попередні дані синоптиків вказують на те, що погода на Новий 2021 рік у Карпатах буде плюсовою. Також прогнозують невеликі дощі.

31 грудня очікують невеликий дощ та плюсові позначки в межах +1… +2 градусів вище нуля.

Advertisements