Коли переводять годинник на зимовий час 2022

Коли переводять годинник на зимовий час 2022

У цій статті розповідаємо, коли переводять годинник на зимовий час 2022 в Україні та як підготуватись до цього, щоб організм отримав менше стресу.

Переведення годинників в Україні відбувається двічі на рік. Про це всі знаю, тому вдаватись у подробиці чому так роблять, не будемо. Приступимо відразу до головного.

Зимовий час 2022: коли переводять годинник

Перехід на зимовий час відбувається в останню неділю жовтня. У 2022 році – це 30 число. Саме тоді потрібно стрілки годинників перевести на годину назад. Тобто, зимовий час 2022 буде із 30 жовтня.

Звісно, вираз “перевести стрілки годинників назад” – це умовний вираз. Адже всі сучасні ґаджети самі це зроблять автоматично. Напряму стосується це лише тих людей, які дотепер полюбляють користуватися механічними годинниками.

Стосовно того, як підготуватись до переведення годинників, то тут є важливий нюанс: перехід на зимовий час не є таким стресовим для організму, як на літній. Адже, фактично, 30 жовтня людина буде на годину довше спати. А зайва година відпочинку, мабуть, нікому не зашкодить.

Та все ж, фахівці, радять за 1-2 тижні до переведення починати готувати свій організм:

  • кожного дня на 10-15 хв “зміщувати” графік свого сну до майбутнього часу,
  • більше гуляти на свіжому повітрі,
  • провітрювати приміщення перед сном.

Раніше блог Допис публікував інформацію, коли в Україні прогнозують бабине літо та варто очікувати перший у 2022 році сніг.