Гарні привітання з 8 Березня своїми словами

Гарні привітання з 8 Березня своїми словами

8 Березня – Міжнародний жіночий день. В цей день прийнято вітати прекрасну половину людства. На 8 Березня привітання можуть бути різними: від простих, своїми словами, і до великих віршованих текстів. Ми ж пропонуємо перший варіант – своїми словами. Але не просто загальні слова, а адресні.

Отож, якщо ви шукаєте вітання з 8 Березня колегам, державним працівницям, лікаркам, читайте наш матеріал.

З 8 Березня – привітання лікарям та медикам

З першим весняним святом 8 Березня вітаю медичних працівниць і бажаю їм тільки добра, щастя, здоров’я, удачі на всіх ділянках праці. Нехай весна, що йде до нас, зігріває наші серця добротою, ніжністю, любов’ю та благими намірами.

Нехай в житті панує мир і спокій, а в людських душах Божа благодать.

***

Уже традиційно людство зустрічає день 8 Березня як свято весни, краси, радості і світлих почуттів, любові і натхнення. І всі ці якості поєднуються з іменем жінка, бо всі вони притаманні найкращій половині людства.

Давно зрозуміло, що жінки відіграють особливу роль не тільки в сім’ях, але і у всьому суспільстві. Серед лікарських професій чи не найбільше жінок? Певно так, бо вони володіють саме тими рисами характеру, які так необхідні для порятунку від хвороб. Лікарська праця потребує терпіння, любові, поваги, милосердя, лагідності і ніжності, постійного вдосконалення у своїй професії. Наші жінки-лікарі сповна відповідають цим людським критеріям, тому і є прикрасою колективу.

З нагоди жіночого свята бажаємо усім добра, щастя, успіхів, здійснення мрій і бажань.

***

Від усього серця і з великою шаною вітаємо наших медичних працівниць зі святом 8 Березня і бажаємо їм душевної радості, міцного здоров’я, сімейного і родинного тепла, успіхів у професійній діяльності.

Будьте завжди з гарним настроєм, посміхайтесь і даруйте здоров’я тим, хто його потребує. Ваша праця, милосердність, людяність по відношенню до оточуючих, професійні знання і бажання творити добро не пропадуть марно.

Шануйте по-справжньому лікарську професію, бо вона від Бога.


Читайте також: Відпочинок в Карпатах: найкращі місця, перевірені часом


Привітання з 8 Березня працівниць від начальника

Шановні працівниці нашої компанії! Сьогодні у Вас свято, яке шанується і відзначається у всьому світі. З великою повагою до Вас, наші працівниці, дівчата, жінки, бабусі, вітаю усіх з Міжнародним днем 8 Березня і бажаю усім весняного настрою, тепла і любові, міцного здоров’я і радості від праці та життя. Перш за все щиро дякую Вам за сумлінну працю, за чесність і правдивість, за красу і людяність, за те, що Ви є нашими порадницями і супутниками в житті.

Будьте щасливі, веселі і чарівні, дорожіть іменем жінка-берегиня сімейного вогнища та продовжувач роду людського на Землі.

***

Представники найкращої половини людства – жінки працюють у всіх сферах життєдіяльності. Не є винятком і наше підприємство.

Тому вітаю жінок з Міжнародним святом і бажаю усім у здоров’ї, щасті і радості творити добро, дбати про виробничі успіхи і сімейний добробут, любити і бути любимими, створювати атмосферу взаємоповаги і відповідальності за наше майбутнє.

Нехай злагода, мир, спокій, дитячий гамір панують у Ваших сім’ях. Зі святом 8 Березня, початком весни і пробудження природи!

***

Наших милих, чарівних, працьовитих і мудрих жінок нашої компанії та усіх жінок, що користуються нашими послугами, вітаю з Міжнародним жіночим днем  і бажаю усім міцного здоров’я, прихильної долі, нев’янучої краси, кипучої енергії та Божої благодаті.

Будьте завжди ніжні й сильні, хоробрі й тендітні, вірні й надійні партнери чоловіків. Дбайте про добробут, сімейне благополуччя, духовність, виховуйте молоде покоління, вселяйте віру у світле майбутнє.

***

З нагоди свята щиро вітаю працівниць компанії з Міжнародним днем 8 Березня і бажаю усім найголовнішого – міцного здоров’я, весняного настрою, радості буття, добробуту, сімейної благодаті, успіхів у праці та щасливого майбуття.

Нехай щорічне Ваше свято буде приємним, бажаним, очікуваним і спонукає до величних дій в ім’я процвітання нашої України.

***

Керівництво фірми вітає шанованих жінок зі святом весни, а також звертається з добрими словами до жінок, які на заслуженому відпочинку, і бажає усім людського щастя, міцного здоров’я та Божої благодаті.

Ми вдячні нашим жінкам за сумлінну працю, за громадянську активність, за підтримку ідей, які спрямовані на підвищення рентабельності нашого виробництва.

Хай свято буде радісним, а наші жінки шанованими і любимими.

Привітання з 8 Березня жінок, які є державними службовцями

Вітаємо з нинішнім святом – Міжнародним жіночим днем.

Наймиліших, найгарніших, наших жінок вітаємо і бажаємо тільки добра, квітів, поцілунків і гарних побажань, які обов’язково збудуться.

Працівниці державної сфери заслуговують не тільки шани, подяки, а й всіляких винагород.

Advertisements