Буде як у Європі: для водіїв оголосили про зміни ПДР

Буде як у Європі: для водіїв оголосили про зміни ПДР

На всіх водіїв очікують великі зміни у Правилах дорожнього руху. 20 жовтня урядом було схвалено ряд нововведень, про які у своєму телеграм-каналі розповів представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук. За його словами, внесені зміни покликані наблизити законодавство України до законодавства ЄС.

Головне нововведення – під час руху поза населеними пунктами потрібно обов’язково вмикати денні ходові вогні. Зараз ця норма діє з 1 жовтня до 1 травня, а буде постійною. Тобто, цілий рік навіть вдень потрібно їздити з включеними денними ходовими вогнями, а якщо їх на ТЗ немає, то з ближнім світлом фар.

Іншим важливим моментом є закріплення заборони перевозити дітей зростом до 150 сантиметрів без спеціальних дитячих утримувачів, які дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу і на задньому сидінні мотоцикла та мопеда, крім ряду випадків.

Нагадаємо, в Україні почали наносити жовту коробчасту розмітку на дорогах. “Допис” пояснює, що вона означає та які ПДР діють в цьому моменті.

Advertisements