1 січня 2024 року: буде вихідний чи ні

1 січня 2024 року: буде вихідний чи ні

Українці цікавляться, чи буде 1 січня 2024 року вихідний. Сервіс Google Trends показує стабільний ріст запиту [1 січня 2024 вихідний чи ні] за останній час.

В Україні наразі діє воєнний стан. Згідно із Законом, в цей час всі додаткові вихідні скасовані. Таким чином, 1 січня (понеділок) не вихідний, а робочий день для українців з традиційним п’ятиденним робочим тижнем.

Окремо варто зазначити, що приватні компанії мають право встановлювати індивідуальний графік роботи. Для своїх працівників вони можуть і запровадити вихідний за бажанням.

Новий календар свят на 2024 рік

“Допис” ще раніше опублікував розлогий календар державних свят на 2024 рік. Там є зміни, які пов’язані з переходом на новий календар (новоюліанський). Наприклад, День Української Державності буде відзначатись 15 липня. Так само змінили дату святкування Дня захисників та захисниць України – буде 1 жовтня.

Доступний до перегляду й новий календар церковних свят на наступний рік. Змін дуже багато, адже Православна Церква України та Українська греко-католицька церква перейшли на новоюліанський календар. Наприклад, Обрізання Господнє вперше Україна відзначатиме у перший день Нового року, а не 14 числа, як це було дотепер.

Advertisements